Moodle Sync (1.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: required
vi: bắt buộc

en: error
vi: lỗi

en: Logging
vi: Ghi chép

en: User
vi: Người dùng

en: Role
vi: Vai trò

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: warning
vi: cảnh báo

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
