Moon Phases (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: See more
eu: Geihago ikusi
