Moon Phases (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Image Style
ja: イメージスタイル
