Moon Phases (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o
