Moon Phases (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Calendar
fr: Calendrier

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: See more
fr: Voir plus
