Moon Phases (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie
