Moon Phases (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Calendar
uk: Календар

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль
