Moon Phases (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Calendar
tr: Takvim

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında
