Moon Phases (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Calendar
de: Kalender

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: Moon Phases
de: Mondphasen

en: Show attribution
de: Attribution zeigen
