Moon Phases (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie
