Moon Phases (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Calendar
hu: Naptár

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás
