Moon Phases (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Calendar
id: Kalender

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang
