More fields (2.2.55) - en to am translation catalogue (32 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Color
am: ቀለም

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Target entity type
am: የመቀበያ አካሉ ዓይነት
