More fields (2.2.55) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Color
br: Liv

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ
