More fields (2.2.55) - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Date format
ca: Format de la data

en: Good
ca: Bona

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Average
ca: Mitjana

en: New window
ca: Nova finestra

en: Medium
ca: Mitjana

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: External
ca: Extern

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Full
ca: Complet

en: Condition
ca: Condició

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Long
ca: Llarg

en: Short
ca: Curt

en: Same window
ca: A la mateixa finestra

en: Precision
ca: Precisió

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
ca: El nombre total de dígits a emmagatzemar a la base de dades, incloent-hi els de la dreta del decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Boolean
ca: Booleà

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Decimal value
ca: Valor decimal

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Connection
ca: Connexió

en: Text format
ca: Format del text

en: Relative date
ca: Data relativa

en: List (text)
ca: Llista (text)

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Weak
ca: Feble

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Nothing
ca: Res

en: List (integer)
ca: Llista (enters)

en: List (float)
ca: Llista (coma flotant)

en: Display the label of the referenced entities.
ca: Mostra l'etiqueta de les entitats referenciades.

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Boolean value
ca: Valor booleà

en: Integer value
ca: Valor enter

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Trim link text length
ca: Retalla la longitud del text de l'enllaç

en: Date only
ca: Només data

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Number (decimal)
ca: Nombre (decimal)

en: Number (float)
ca: Nombre (coma flotant)

en: Number (integer)
ca: Nombre (enter)

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Text (plain)
ca: Text (pla)

en: Text (plain, long)
ca: Text (pla, llarg)

en: Text (formatted)
ca: Text (amb format)

en: Text (formatted, long)
ca: Text (amb format, llarg)

en: Trimmed limit
ca: Límit del retallat

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
ca: Deixeu-ho en blanc per a tots. En cas contrari, el primer terme seleccionat serà el valor predeterminat en comptes de "Qualsevol".

[ctx: decimal places]
en: Scale
ca: Escala
