More fields (2.2.55) - en to et translation catalogue (83 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Good
et: Hea

en: Custom
et: Kohandatud

en: Average
et: Keskmine

en: Medium
et: Keskmine

en: Base
et: Baas

en: Color
et: Värv

en: Link text
et: Lingi tekst

en: External
et: Väline

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: text
et: tekst

en: Full
et: Täielik

en: Condition
et: Tingimus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: - Select -
et: - Vali -

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Decimal value
et: Kümnendarvu väärtus

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: List (text)
et: Loend (tekst)

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Weak
et: Nõrk

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: List (integer)
et: Loend (täisarv)

en: List (float)
et: Loend (ujukoma arv)

en: Display the label of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemite silti.

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus

en: Integer value
et: Täisarv

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Number (decimal)
et: Number (kümnendarv)

en: Number (float)
et: Number (ujukomaarv)

en: Number (integer)
et: Number (täisarv)

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Text (plain)
et: Tekst (tavatekst)

en: Text (plain, long)
et: Tekst (tavatekst, pikk)

en: Text (formatted)
et: Tekst (vormindatud)

en: Text (formatted, long)
et: Tekst (vormindatud, pikk)

en: Trimmed limit
et: Pikkuse piirang

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap
