More fields (2.2.55) - en to fil translation catalogue (20 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Good
fil: Mabuti

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Long
fil: Mahaba

en: Short
fil: Maigsi

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Date and time
fil: Petsa at oras

en: Text format
fil: Format ng teksto
