More fields (2.2.55) - en to hu translation catalogue (102 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Link target
hu: Hivatkozás célja

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Image ID
hu: Kép ID

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Good
hu: Jó

en: Custom
hu: Egyéni

en: Average
hu: Átlag

en: New window
hu: Új ablakban

en: Medium
hu: Közepes

en: Base
hu: Alap

en: Color
hu: Szín

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: External
hu: Külső

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: text
hu: szöveg

en: Full
hu: Teljes

en: Condition
hu: Feltétel

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Long
hu: Hosszú

en: Short
hu: Rövid

en: Generic
hu: Általános

en: Image Settings
hu: Kép beállítások

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Same window
hu: Ugyanabban az ablakban

en: Precision
hu: Pontosság

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hu: Az adatbázisban tárolt számjegyek teljes száma, beleértve a tizedesponttól jobbra lévő számjegyeket is.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hu: A számjegyek száma.

en: Allowed values
hu: Megengedett értékek

en: Display as
hu: Megjelenítés mint

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Boolean
hu: Logikai

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum

en: Decimal value
hu: Tizedes érték

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
hu: Érvénytelen szótár lett kiválasztva. Meg kell változtatni a beállításokban.

en: Select terms from vocabulary @voc
hu: Kifejezések kiválasztása @voc szótárból

en: Select terms
hu: Kifejezések kiválasztása

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: Date and time
hu: Dátum és idő

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Relative date
hu: Relatív dátum

en: List (text)
hu: Lista (szöveges)

en: Date type
hu: Adattípus

en: Weak
hu: Gyenge

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Nothing
hu: Semmi

en: List (integer)
hu: Lista (egész)

en: List (float)
hu: Lista (lebegőpontos)

en: Display the label of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitások címkéjének megjelenítése.

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Label only
hu: Csak címke

en: Field classes
hu: Mezőosztályok

en: View mode: @mode
hu: Megtekintési mód: @mode

en: Boolean value
hu: Logikai érték

en: Integer value
hu: Egész érték

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: Date only
hu: Csak dátum

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: Number (decimal)
hu: Szám (decimális)

en: Number (float)
hu: Szám (lebegőpontos)

en: Number (integer)
hu: Szám (egész)

en: tab
hu: fül

en: Target entity type
hu: Cél-entitástípus

en: Text (plain)
hu: Szöveg (egyszerű)

en: Text (plain, long)
hu: Szöveg (egyszerű, hosszú)

en: Text (formatted)
hu: Szöveg (formázott)

en: Text (formatted, long)
hu: Szöveg (formázott, hosszú)

en: Trimmed limit
hu: Csonkolási korlát

en: Textfield size: @size
hu: Szövegmező mérete: @size

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
hu: Az összeshez üresen kell hagyni. Más esetben az első kiválasztott kifejezés lesz az alapértelmezett a „Bármely” helyett.

[ctx: decimal places]
en: Scale
hu: Skála

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
hu: Rekurzív megjelenítés észlelve %entity_type: %entity_id entitás megjelenítésekor %field_name mező használata közben %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id azonosítójú entitáson. A megjelenítés megszakítva.
