More fields (2.2.55) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Good
is: Gott

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Average
is: Meðaltal

en: Medium
is: Miðlungs

en: Color
is: Litur

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Long
is: Langt

en: Short
is: Stutt

en: - Select -
is: - Velja -

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning

en: Text format
is: Textaforsnið

en: Weak
is: Veikt
