More fields (2.2.55) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Good
ka: კარგი

en: Average
ka: საშუალო

en: Medium
ka: საშუალო

en: Color
ka: ფერი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: External
ka: გარე

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: text
ka: ტექსტი

en: Full
ka: სრული

en: Condition
ka: პირობა

en: Long
ka: გრძელი

en: Short
ka: მოკლე

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: Nothing
ka: არაფერი
