More fields (2.2.55) - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Base
kn: ಮೂಲ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: Short
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್

en: Generic
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Image Settings
kn: ಚಿತ್ರದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್

en: Date and time
kn: ಸಮಯ ಮತ್ತು ದಿನಾಂಕ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
