More fields (2.2.55) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ
