More fields (2.2.55) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Good
mn: Сайн

en: Medium
mn: Дундаж

en: Color
mn: Өнгө

en: Short
mn: Богино

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Date and time
mn: Огноо цаг

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
