More fields (2.2.55) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Date format
nn: Datoformat

en: Good
nn: God

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Color
nn: Farge

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Long
nn: Lang

en: Short
nn: Kort

en: Date and time
nn: Dato og tid

en: Text format
nn: Tekstformatering

en: Weak
nn: Svak
