More fields (2.2.55) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
