More fields (2.2.56) - en to be translation catalogue (57 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Date format
be: Фармат даты

en: Good
be: Добры

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Medium
be: Сярэдні

en: Color
be: Колер

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Condition
be: Умова

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Long
be: Доўгі

en: Short
be: Сціслы

en: Precision
be: Дакладнасць

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
be: Агульная колькасць лічбаў для захоўвання ў базе дадзеных, у тым ліку справа ад дзесятковай коскі.

en: The number of digits to the right of the decimal.
be: Колькасць лічбаў справа ад дзесятковай коскі.

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Date and time
be: Дата і час

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Relative date
be: Адносная дата

en: List (text)
be: Спіс (тэкст)

en: Date type
be: Фармат даты

en: Weak
be: Слабы

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Nothing
be: Нічога

en: List (integer)
be: Спіс (integer)

en: List (float)
be: Спіс (float)

en: Integer value
be: Цэлае значэнне

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: Text (plain)
be: Тэкст (просты)

en: Text (plain, long)
be: Тэкст (просты, доўгі)
