More fields (2.2.56) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
