More fields (2.2.56) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Good
ga: Réasúnta

en: Weak
ga: Lag
