More fields (2.2.56) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Good
ht: Bon

en: Weak
ht: Fèb
