More fields (2.2.56) - en to jv translation catalogue (48 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Good
jv: Apik

en: Custom
jv: Kostum

en: Average
jv: Rerata

en: Medium
jv: Sedheng

en: Color
jv: Kelir

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Long
jv: Dawa

en: Short
jv: Cendhek

en: Precision
jv: Ketepatan

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
jv: Junlah digit kanggo disimpen nang database, kalebu jumlah angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
jv: Jumlah digit angka nang sebelah kanan tandha desimal.

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Text format
jv: Format tèks

en: List (text)
jv: Daftar (teks)

en: Date type
jv: Tipe data

en: Weak
jv: Lemah

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Nothing
jv: Ora ana

en: List (integer)
jv: Daftar (integer)

en: List (float)
jv: Daftar (pecahan)
