More fields (2.2.56) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Medium
kk: Орташа

en: Color
kk: Түс

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
