More fields (2.2.56) - en to km translation catalogue (48 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Good
km: ល្អ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Color
km: ពណ៌

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: text
km: អត្ថបទ

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Long
km: វែង

en: Short
km: ខ្លី

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
km: ចំនួន​​​តួលេខ​សរុប​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ដោយ​រួម​បញ្ចូល​ទាំង​តួ​លេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ​ផង​ដែរ ។

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួន​តួលេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: List (text)
km: បញ្ជី​ (ជា​អត្ថបទ)

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Weak
km: ខ្សោយ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Nothing
km: មិន​មាន

en: List (integer)
km: បញ្ជី (ចំនួន​គត់)

en: List (float)
km: បញ្ជី (ទសភាគ)
