More fields (2.2.56) - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Good
lt: Gerai

en: Custom
lt: Savitas

en: Average
lt: Vidutinis

en: New window
lt: Naujas langas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Color
lt: Spalva

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: External
lt: Išorinis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: text
lt: tekstas

en: Full
lt: Pilnas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Boolean
lt: Loginis

en: Select terms from vocabulary @voc
lt: Pasirinkti terminus iš žodyno @voc

en: Select terms
lt: Pasirinkti terminus

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: List (text)
lt: Sąrašas (tekstas)

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Weak
lt: Silpnas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Nothing
lt: Nieko

en: List (integer)
lt: Sąrašas (sveikasis skaičius)

en: List (float)
lt: Sąrašas (kintantis)

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė

en: Integer value
lt: Sveikojo skaičiaus reikšmė

en: Text value
lt: Teksto reikšmė

en: Trim link text length
lt: Apkarpyti nuorodos teksto ilgį

en: Date only
lt: Tik data

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: Text (formatted)
lt: Tekstas (formatuotas)

en: Text (formatted, long)
lt: Tekstas (formatuotas, ilgas)

en: Trimmed limit
lt: Sutrumpinimo limitas

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
lt: Palikite tuščią visiems. Kitu atveju pirmasis pasirinktas terminas bus numatytasis vietoje "Bet kuris".

en: An invalid vocabulary is selected. Change it in the options.
lt: Pasirinktas netinkamas žodynas. Pakeiskite jį parinktyse.
