More fields (2.2.56) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
