More fields (2.2.56) - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Text
pl: Tekst

en: Date format
pl: Format daty

en: Good
pl: Dobre

en: Custom
pl: Własne

en: Average
pl: Średnia

en: New window
pl: W nowym oknie

en: Medium
pl: Średnie

en: Base
pl: Podstawa

en: Color
pl: Kolor

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: text
pl: tekst

en: Full
pl: Pełny

en: Condition
pl: Warunek

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Container class
pl: Klasa kontenera

en: Long
pl: Długa

en: Short
pl: Krótka

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Same window
pl: W tym samym oknie

en: Precision
pl: Dokładność

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr przechowywanych w bazie, włączając w to cyfry znajdujące się w części ułamkowej.

en: The number of digits to the right of the decimal.
pl: Ilość cyfr po przecinku.

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Decimal value
pl: Wartość dziesiętna

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pl: Wybrano nieprawidłowy słownik. Proszę go zmienić.

en: Select terms from vocabulary @voc
pl: Wybierz terminy ze słownika @voc

en: Select terms
pl: Terminy

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Connection
pl: Połączenie

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Relative date
pl: Data względna

en: List (text)
pl: Lista (tekst)

en: Date type
pl: Typ daty

en: Weak
pl: Słaba

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Nothing
pl: Niczego

en: List (integer)
pl: Lista (numeryczna)

en: List (float)
pl: Lista (zmiennoprzecinkowa)

en: Number of characters
pl: Ilość znaków

en: Excellent
pl: Rewelacyjne

en: Display the label of the referenced entities.
pl: Wyświetl etykietę wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Label only
pl: Tylko etykiety

en: View mode: @mode
pl: Tryb widoku: @mode

en: Boolean value
pl: Wartość logiczna

en: Integer value
pl: Liczba całkowita

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: Date only
pl: Tylko data

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: Number (decimal)
pl: Liczba (dziesiętna)

en: Number (float)
pl: Liczba (zmiennoprzecinkowa)

en: Number (integer)
pl: Liczba (całkowita)

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Text (plain)
pl: Tekst (bez formatowania)

en: Text (plain, long)
pl: Tekst (bez formatowania, długi)

en: Text (formatted)
pl: Tekst (z formatowaniem)

en: Text (formatted, long)
pl: Tekst (z formatowaniem, długi)

en: Trimmed limit
pl: Granica przycięcia

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
pl: Pozostaw puste aby wybrać wszystkie. W przeciwnym wypadku, zamiast pozycji "Dowolny", domyślnym terminem będzie pierwszy wybrany.

[ctx: decimal places]
en: Scale
pl: Skala
