More fields (2.2.56) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන
