More fields (2.2.57) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: View
af: Wys

en: Color
af: Kleur

en: Long
af: Lank

en: Short
af: Kort

en: Text format
af: Teksformaat
