More fields (2.2.57) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Good
ast: Bonu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Medium
ast: Mediu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: text
ast: testu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Long
ast: Llargu

en: Short
ast: Curtiu
