More fields (2.2.57) - en to az translation catalogue (80 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Good
az: Yaxşı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Average
az: Orta

en: Medium
az: Orta

en: Color
az: Rəng

en: Link text
az: Link mətni

en: External
az: Xarici

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Full
az: Tam

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
az: Verilənlər bazasında saxlanacaq rəqəmlərin, o cümlədən onluğun sağında olanların ümumi sayı.

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Boolean
az: Məntiq

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Decimal value
az: Onluq qiymət

en: Select terms from vocabulary @voc
az: @voc lüğətindən şərtlər seçin

en: Select terms
az: Terminləri seçin

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Relative date
az: Nisbi tarix

en: List (text)
az: Siyahı (mətn)

en: Date type
az: Tarix növü

en: Weak
az: Zəif

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Nothing
az: heç nə

en: List (integer)
az: Siyahı (tam ədəd)

en: List (float)
az: Siyahı (float)

en: Display the label of the referenced entities.
az: İstinad edilən obyektlərin etiketini göstərin.

en: Link to the referenced entity
az: İstinad edilən qurumalink

en: Entity reference
az: Entity istinadı

en: Boolean value
az: Boolean qiyməti

en: Integer value
az: Tam qiymət

en: Text value
az: Mətn qiyməti

en: Trim link text length
az: Link mətninin uzunluğunu kəsin

en: Date only
az: Yalnız tarix

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: Number (decimal)
az: Nömrə (onluq)

en: Number (float)
az: Nömrə (float)

en: Number (integer)
az: Nömrə (tam)

en: Target entity type
az: Hədəf obyekt növü

en: Text (plain)
az: Mətn (sadə)

en: Text (plain, long)
az: Mətn (sadə, uzun)

en: Text (formatted)
az: Mətn (formatlaşdırılmış)

en: Text (formatted, long)
az: Mətn (formatlı, uzun)

en: Trimmed limit
az: Kəsilmiş limit

en: Textfield size: @size
az: Mətn sahəsinin ölçüsü: @size

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
az: Hamı üçün boş buraxın. Əks halda, ilk seçilmiş termin "Hər hansı" əvəzinə defolt olacaq.

[ctx: decimal places]
en: Scale
az: Ölçüsünü dəyiş

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
az: %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id obyektində %field_name sahəsindən istifadə edərək, %entity_type: %entity_id obyektini göstərərkən rekursiv göstərmə aşkarlandı. Göstərilmə dayandırılır.
