More fields (2.2.57) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Average
bg: Рейтинг

en: Medium
bg: Среда

en: Color
bg: Цвят

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Text format
bg: Текстов формат

en: List (text)
bg: Списък (text)

en: List (integer)
bg: Списък (integer)

en: List (float)
bg: Списък (float)
