More fields (2.2.57) - en to bn translation catalogue (25 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Good
bn: ভাল

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Color
bn: রং

en: Long
bn: বড়

en: Short
bn: ছোট

en: Date and time
bn: তারিখ এবং সময়

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট

en: Weak
bn: দুর্বল
