More fields (2.2.57) - en to hr translation catalogue (56 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Good
hr: Dobra

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Average
hr: Prosjek

en: New window
hr: Novom prozoru

en: Medium
hr: Srednji

en: Color
hr: Boja

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: External
hr: Eksterni

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: text
hr: tekst

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Long
hr: Dugački

en: Short
hr: Kratki

en: Same window
hr: Istom prozoru

en: Precision
hr: Preciznost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hr: Ukupan broj znamenki koje će se spremati u bazu podataka, uključujući i one desno od decimalnog zareza.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Boolean
hr: Boleanski

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: List (text)
hr: Lista (tekst)

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Weak
hr: Slaba

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Nothing
hr: Ništa

en: List (integer)
hr: Lista (cijeli broj)

en: List (float)
hr: Lista (realni broj)
