More fields (2.2.57) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Good
hy: Լավ

en: Color
hy: Գույն

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hy: Ընդհանուր թվանշանների թիվը պահել տվյալների բազայում,ներառելով  այդ տասնորդական թվերից առաջ:

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: Weak
hy: թույլ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Nothing
hy: Ոչինչ

en: List (float)
hy: Ցանկ (լողացող)
