More fields (2.2.57) - en to lv translation catalogue (71 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Good
lv: Labs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Average
lv: Vidējais

en: Medium
lv: Vidējs

en: Color
lv: Krāsa

en: Link text
lv: Saites teksts

en: External
lv: Ārējais

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: text
lv: teksts

en: Full
lv: Pilns

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Decimal value
lv: Decimālā vērtība

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: List (text)
lv: Saraksts (teksts)

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Weak
lv: Vājš

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Nothing
lv: Nekas

en: List (integer)
lv: Saraksts (vesels skaitlis)

en: List (float)
lv: Saraksts (peldošs komats)

en: Number (decimal)
lv: Skaitlis (decimāldaļa)

en: Number (float)
lv: Skaitlis (peldošs komats)

en: Number (integer)
lv: Skaitlis (vesels skaitlis)

en: Text (plain)
lv: Teksts (vienkāršs)

en: Text (plain, long)
lv: Teksts (vienkāršs, garš)

en: Text (formatted)
lv: Teksts (formatēts)

en: Text (formatted, long)
lv: Teksts (formatēts, garš)
