More fields (2.2.57) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Medium
mg: Antonony

en: Long
mg: Lava

en: Short
mg: Fohy
