More fields (2.2.57) - en to ms translation catalogue (50 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: File
ms: Fail

en: Date
ms: Tarikh

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: Icon
ms: Ikon

en: View
ms: Pandangan

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Text
ms: Teks

en: Email
ms: E-mel

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Good
ms: Baik

en: Custom
ms: Tersuai

en: Average
ms: Purata

en: Medium
ms: Sederhana

en: Color
ms: Warna

en: Maximum length
ms: Kepanjangan maksimum

en: text
ms: teks

en: Size of textfield
ms: Saiz medan teks

en: Long
ms: Panjang

en: Short
ms: Pendek

en: Precision
ms: Ketepatan

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
ms: Jumlah digit disimpan dalam pangkalan data, termasuk di sebelah kanan perpuluhan.

en: The number of digits to the right of the decimal.
ms: Bilangan angka di sebelah kanan perpuluhan.

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: The maximum length of the field in characters.
ms: Kepanjangan maksimum medan mengikut askara.

en: Date and time
ms: Tarikh dan masa

en: Text format
ms: Format teks

en: List (text)
ms: Senaraikan (teks)

en: Date type
ms: Jenis tarikh

en: Weak
ms: Lemah

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa

en: List (integer)
ms: Senarai (integer)

en: List (float)
ms: Senaraikan (apung)
