More fields (2.2.57) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Color
my: အရောင်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Short
my: တိုတို

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Weak
my: အားနည်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
