More fields (2.2.57) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Medium
ps: منځنى

en: Color
ps: رنګ

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Text format
ps: متن بڼه

en: Weak
ps: كمزورى
