More fields (2.2.57) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Text
se: Teaksta
