More fields (2.2.57) - en to sk translation catalogue (70 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Email
sk: E-mail

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Good
sk: Dobré

en: Custom
sk: Vlastná

en: Average
sk: Priemer

en: New window
sk: Nové okno

en: Medium
sk: Stredná

en: Color
sk: Farba

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Full
sk: Plný

en: Condition
sk: Podmienka

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Long
sk: Dlhý

en: Short
sk: Krátky

en: Same window
sk: To isté okno

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Display as
sk: Zobraziť ako

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Text format
sk: Textový formát

en: List (text)
sk: Zoznam (textový)

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Weak
sk: Slabé

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Nothing
sk: Nič

en: List (integer)
sk: Zoznam (celé čísla)

en: List (float)
sk: Zoznam (desatinné čísla)

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity

en: Boolean value
sk: Logická hodnota

en: Integer value
sk: Celé číslo

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
